Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра”

Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра” (абрев. МЦСМ) – це платформа, яка презентує мистецтво сучасності: музику, живопис, скульптуру, літературу, кіно, театр тощо в процесі творення новітньої художньої історії людства.

Гуманістична теза: реалізація прав талановитої людини. (Т. Бачул)

Фестиваль «Музичні Імпрези України» з кожним роком розширюється ідейне коло. В результаті спостережень, аналізуючи відгуки, питання учасників і публіки було зроблено висновки, що фестиваль може стати вдалим стартом у формуванні наступної багатовекторної платформи – Міжнародного центру сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра”, який керується міжнародною колегією експертів, фахівців з різних мистецьких напрямків. До речі МІУ вже має подібний досвід…

Мета МЦСМ:

1. захист інтересів професійного митця шляхом оплати його праці і наданню технічної бази для реалізації його власних ідей (по принципу «від ідеї до готового твору»).

2. захист інтересів публіки (споживачів мистецького продукту) – по принципу «екологічність базового культурно-інформаційного споживання».

Ідейно Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра” містить ознаки: концерт – холу, оперного театру, фотогалереї, виставкового залу, майстер – класів, вільних лекцій, хепенінгу, театральної сцени, знімального майданчику, мистецьких секцій, ораторських платформ, наукових конференцій тощо. В цій «архітектурі» можуть бути інспіровані новітні, цікаві мистецькі проекти.

Перший проєкт МЦСМ – “Живопис та музика Святослава Крутикова” на on –line платформі з дослідницею  Валентиною Маруняк та митцем Святославом Крутиковим + кава-брейк «Алеаторична прогулянка».