Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра”

Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра” (абрев. МЦСМ) – це платформа, яка презентує мистецтво сучасності: музику, живопис, скульптуру, літературу, кіно, театр тощо в процесі творення новітньої художньої історії людства.

Гуманістична теза: реалізація прав талановитої людини. (Т. Бачул)

Фестиваль «Музичні Імпрези України» з кожним роком розширюється ідейне коло. В результаті спостережень, аналізуючи відгуки, питання учасників і публіки було зроблено висновки, що фестиваль може стати вдалим стартом у формуванні наступної багатовекторної платформи – Міжнародного центру сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра”, який керується міжнародною колегією експертів, фахівців з різних мистецьких напрямків. До речі МІУ вже має подібний досвід…

Мета МЦСМ:

1. захист інтересів професійного митця шляхом оплати його праці і наданню технічної бази для реалізації його власних ідей (по принципу «від ідеї до готового твору»).

2. захист інтересів публіки (споживачів мистецького продукту) – по принципу «екологічність базового культурно-інформаційного споживання».

Ідейно Міжнародний центр сучасного мистецтва “ІмпрезаТерра” містить ознаки: концерт – холу, оперного театру, фотогалереї, виставкового залу, майстер – класів, вільних лекцій, хепенінгу, театральної сцени, знімального майданчику, мистецьких секцій, ораторських платформ, наукових конференцій тощо. В цій «архітектурі» можуть бути інспіровані новітні, цікаві мистецькі проекти.

Перший проєкт МЦСМ – “Живопис та музика Святослава Крутикова” на on –line платформі з дослідницею  Валентиною Маруняк та митцем Святославом Крутиковим + кава-брейк «Алеаторична прогулянка».

НАШ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

Менеджмент: Організація концерту — від 1000 грн.; Організація конференції, семінару – від 3000 грн.; Організація фестивалю – від 6000 грн.; Організація майстер-класу, тренінгу – від 1000 грн.; Майстер-клас з організації мистецького проекту від нашого куратора – від 2000 грн.. *Ціни на послуги за домовленістю, гарантуємо індивідуальний підхід.

Консультації: з організації концерту, фестивалю, конференції, майстер-класу, тренінгу, семінару, мистецького проекту, мистецького табору, мистецької резиденції – погодинна оплата від 500 грн. перша година. 

Техпідтримка: Послуги з пошуку та підбору приміщення для мистецьких подій/проекту – від 500 грн.

Нотний набір: 1 сторінка клавірного тексту – від 50 грн.; 1 сторінка партитурного тексту – від 100 грн.

Послуга “Нотна збірка під ключ”: набір нот (від 50 грн/стор); малюнки ( від 100 грн/шт); комп’ютерне верстання (готовий макет для друку) – від 2500 грн. *Оплата варіюється залежно від складності замовлення.

Текстовий набір: 1000 знаків з пробілами – 30 грн.

Ставте запитання, замовляйте, втілюйте свої ідеї разом з нами! miofukraine@gmail.com